آرمان انابد

مدیر کل هواشناسی خراسان رضوی در سفر خود به بردسکن از راه اندازی ایستگاه هواشناسی کشاورزی در شهر انابد خبر داد.

دکتر محسن عراقی زاده  عنوان کرد: با توجه به اینکه بردسکن یکی از قطب های کشاورزی استان محسوب می شود ضرورت دارد ایستگاه هواشناسی کشاورزی احداث شود.  وی با اشاره به اعلام آمادگی فرماندار بردسکن و شوراهای اسلامی شهر انابد و بردسکن گفت: در صورت تامین زمین و اعتبار مورد نیاز این آمادگی را داریم که ظرف سال آینده این ایستگاهها را در انابد و شهرآباد راه اندازی کنیم.  مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی اظهارداشت : در حال حاضر فقط در شهرهای نیشابور، طرق و گلمکان ایستگاه هواشناسی کشاورزی داریم که با توجه به پتانسیل استان  باید این ایستگاه ها افزایش پیدا کند.

 وی میزان بارندگی بردسکن را در سال زراعی جاری تاکنون 30 میلی  متر اعلام کرد و گفت: این میزان نسبت به سال  زراعی گذشته  41 درصد کاهش را نشان می دهد و بردسکن به لحاظ کاهش میزان بارندگی  در جایگاه  اول تا سوم استان  قرار دارد.

مسئولین عزیز به گوش باشید نکند که باز مثل گذشته دوباره قسمت شهرآبادش افتتاح شود و قسمت انابد بیفتد به دهه های بعدی (مانند ورزشگاه)

نظرات (۱)

ببخشید انابد نه انابت
پاسخ:
هر دو صحیح است چون تا چندیدن سال پیش اسم شهر انابت بوده به معنی محل توبه

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">